logotip

Четвер, 06 лютого 2020 15:42

Забезпечуємо стабільнуроботу котельнь в умовах негоди.

   Через ускладнення погодних умов (сильний вітер, налипання мокрого снігу) станом на ранок 06.02.2020 р. в Донецькій області знеструмлено 34 населених пункти. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

   Спрацювання систем захисту ліній електропередач відбилось й на роботі теплогенеруючого обладнання ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

   Завдяки оперативним діям працівників підприємства, котельні, що були аварійно зупинені в результаті ускладнення погодних умов, переведені на електроживлення від дизель-генераторів. Такі котельні, як №4 та №5 смт. Очеретине вже працюють в штатному режимі.

   Оперативно вживаються заходи з розчищення під’їздних шляхів до котельнь підприємства, працює авто- та спецтехніка, організоване цілодобове чергування електротехнічного персоналу.

   Проаналізувавши повідомлення від ДСНС, з метою запобігання тривалих відключень та зупинок котельнь, керівництвом підприємства, прийняте рішення щодо посилення наявних резервів на найбільш уразливих від погодних умов дільницях. Так, на котельню с.Урзуф Волноваського р-ну, виділено додатковий дизель-генератор, який в разі відключення електроенергії готовий до запуску в роботу. Також, додатковими дизель-генераторами укомплектовані котельні м.Волноваха.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.