Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Новини

logotip

Четвер, 19 вересня 2019 15:22

Реконструкція теплових мереж у місті Лиман.

  За вікном вже впевнено встановлюється осіння негода, а це означає опалювальний сезон вже зовсім близько. Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» докладає максимум зусиль щоб стало провести опалювальний сезон 2019 -2020 рр., та надавати якісну послугу з теплопостачання у кожному місті нашого регіону.

  Заключні ремонтні роботи ведуться на об’єктах всіх без виключення виробничих одиницях підприємства. На завершення наймасштабнішийх проектів з реконструкції теплових мереж зараз спрямовані всі сили.

  Так у м. Лиман роботи ведуться одразу на декількох об’єктах: котельні № 1 «Пушкіна» та котельні № 9 «Оборонна».

  Стан теплових мереж на котельнях до реконструкції призводив  до втрат  більш ніж 20 ℃ температури теплоносія на шляху до споживача та відповідно до значних перевитрат енергоресурсів для підприємства.

 

   Такий вигляд мали теплові мережі котельних до початку реконструкції.

  За для виправлення цієї ситуації було прийнято рішення замінити 1300 м  теплових мереж котельні № 1по вулиці Пушкіна в районі ЦРБ м. Лимана та дитячого садка № 2 «Івушка», що складає 30%  від їх загальної протяжності. На котельні № 9 заміні підлягають 1850 м, що складає 46% від загальної протяжності теплових мереж по вулиці Оборонні в районі дитячого садка № 10 з застосуванням труб в ППУ ізоляції. Це допоможе значно знизити тепловтрати та покращити якість послуг.

  Роботи проводяться власними силами із залученням як працівників ВО «Лимантепломережа» так і спеціалістів дільниці з ремонту, виготовленню, монтажу котельного устаткування.

 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.