Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Новини

logotip

Четвер, 12 вересня 2019 15:39

Оптимізація систем теплопостачання у місті Селидове.

    Підприємство продовжує робити рішучі кроки в реалізації власних планів з оптимізації систем теплопостачання. Найсміливіші проекти, які б здавалося, неможливо буде завершити до початку опалювального періоду 2019-2020 рр. добігають кінця. Одним з таких проектів є оптимізація систем теплопостачання м. Селидове.

  Проектом передбачено закриття енергоємної котельні «Центральна» та перепідключення абонентів між котельнями «ТП № 7» та котельнею « № 13», демонтаж старих теплових мереж наземної прокладки, монтаж нових мереж підземної канальної прокладки та реконструкція теплового пункту з встановленням насосного обладнання.

  Необхідність в оптимізації систем теплопостачання саме цього кварталу міста Селидове була обґрунтована наявністю надлишкової потужності котелень. В середньому підключене навантаження на котельні складало лише 38 % від проектної потужності. Наявність наземних теплових мереж, призводила до тепловтрат майже 20 % теплоносія на шляху до споживача. Всі ці фактори призвели до перевитрат енергоресурсів, та збитковості  експлуатації цих котелень.

 

   Такий стан мало приміщення теплопункту і теплові мережі на початку робіт.

 

  Наразі спеціалісти цеху з ремонтно-будівельних робіт та котельного устаткування активно ведуть роботи з монтажу нових теплових мереж підземної канальної прокладки.

 

 

  Працівниками спеціалізованих будівельних бригад ведуться роботи з реконструкції старого теплового пункту з встановленням 2-х теплообмінників та 2-х насосів. Це обладнання допоможе знизити тиск у системі, підвищення якого виникає через особливості географічного розташування котелень.

 

 

  Загалом очікуваний ефект модернізації систем теплопостачання у м.Селидове знизить тепловтрати до  5%, зекономить майже 20% енергоресурсів та  зменшить викиди в атмосферу, що безумовно позначиться на екологічному стані міста.

  Роботи з монтажу теплових мереж та перепідключення абонентів будуть завершені до початку опалювального сезону, тож 2 дитячих садка та мешканці більш ніж 60 житлових будинків отримуватимуть якісну послугу з теплопостачання вже цієї осені.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.