Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Новини

logotip

Середа, 11 вересня 2019 11:12

Свято спорту та активного способу життя!

  6 та 7 вересня  2019 р. дитячий оздоровчий табір «Шоколад» ( м.Святогірськ) став майданчиком для туристичного зльоту та спортивних змагань колективів виробничих одиниць та апарату управління ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

  Ініційований адміністрацією підприємства та профспілковим комітетом, за для популяризації активного способу життя  серед робітників різного віку та професій, захід став справжнім святом.

  Понад 150 учасників з числа працівників підприємства під керівництвом професійних інструкторів змагалися в умінні встановлювати намет на час, розпалювати багаття, переправлятися навісною переправою, спортивного орієнтування.

 

 

  Кожен з учасників виклався на всі 100%, намагаючись додати в спільну командну скарбничку своєї вправності, сили і вмінь. Протягом всієї гри відчувалася активна підтримка вболівальників.

  Цей туристичний зліт-не тільки спортивні змагання та нагороди, а ще й можливість відчути святковий настрій, атмосферу взаєморозуміння та довіри.

 

 

  За результатами змагань перемогу одержала команда виробничої одиниці «Слов’янськтепломережа», 2 місце виборола команда ВО «Дружківкатепломережа», 3 місце зайняла команда ВО «Торецьктепломережа». Призери  та всі учасники змагань отримали медалі, грамоти та цінні подарунки.

  Також учасників зльоту пригощали стравою справжніх туристів-кулішом, звичайно  ж під супровід гітари та улюблених пісень.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.