Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Новини

logotip

Четвер, 22 серпня 2019 16:55

Модернізація систем теплопостачання у м. Костянтинівка триває.

  Разом з реконструкцією теплових мереж котельні «Центральна № 1», підприємство реалізує новий не менш масштабний проект : закриття котельні «Мікрорайон №1» з перепідключенням споживачів на котельню «Мікрорайон №2» із заміною обладнання.

  Питання оптимізації саме цих котелень стояло дуже гостро. Котельні розташовані на одному технологічному майданчику при цьому, приєднане навантаження котельні «МКР№1» складає  лише 30%, а котельні «МКР №2» - 35% від встановленої потужності. Також на обох об’єктах теплопостачання встановлено енергоємне обладнання, що призводило до перевитрат енергоресурсів.Теплові мережі теж потребували оновлення.

 

  

  Саме тому спеціалістами ОКП « Донецьктеплокомуненерго» було розроблено проект яким передбачено оптимізацію системи теплопостачання мікрорайонів №1 та №2 у місті Костянтинівка шляхом переключення споживачів котельні «МКР №1» на котельню «МКР №2».Разом з тим, передбачається заміна обладнання та відновлення проектної схеми роботи котельні «МКР №2», а саме:

  • заміна старого котла на новий КВГ-6,5 ;
  • заміну циркуляційних насосів та встановлення е рециркуляційних насосів;
  • відновлення системи деаерації шляхом встановлення сучасного обладнання;
  • відновлення проектної схеми роботи котельні та теплових мереж;
  • ізоляцію зовнішніх та транзитних теплових мереж;
  • виконання робіт з еколого - теплотехнічної наладки котлів.

  Все це допоможе підвищити енергоефективність котельні, покращити якість послуги, знизити падіння температури теплоносія на шляху до споживачатавитрати на енергоресурси.

  На сьогоднішній день на котельні «МКР № 2» вже активно ведуться роботи з монтажу нового котельного обладнання, та його підключення до систем теплопостачання.

 

 

  Загалом, після оптимізації,  в новому опалювальному сезоні 2019-2020 рр.  якісну послугу з теплопостачання отримуватимуть 3 школи, 4 дитячих садки та споживачі у  більш ніж 70 житлових будинків.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.