Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: серпня 2018 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго
Четвер, 23 серпня 2018 13:58

Регіон готується до зими

   Донецька облдержадмінітрація, пильно слідкує за станом підготовки об’єктів водопостачання та водовідведення, а також інфраструктури регіону загалом, до майбутнього зимового періоду.

   Днями був проведений моніторинг готовності до зими об’єктів житлово-комунального господарства. У тому числі і на котельні № 5 «Центральна» м. Слов’янськ виробничої одиниці «Слов’янськтепломережа». Про що, було повідомлено на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Олександра Куця у Facebook.  (https://www.facebook.com/oleksandrkuts1/videos/456302694863176/)

 

 

 

Published in Новости
Вівторок, 21 серпня 2018 14:28

Привітання до Дня Незалежності.

Шановні колеги та споживачі !

         Щорічно 24 серпня, Україна відзначає свято, що є  результатом тисячолітньої боротьби за право мати свою державу, свято яке символізує силу та міць українського народу - День Незалежності України.

         Від імені колективу ОКП «Донецьктеплокомуненерго», та від мене особисто, дозвольте привітати вас з цим святом.

         Святкуючи разом з вами, від душі бажаю міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя,  та віри у наше з вами щасливе майбутнє та майбутнє України!

 

В.о. генерального директора Онипченко Е.А.

Published in Новости
Середа, 08 серпня 2018 09:05

СТОП корупція!

      На виконання ч. 2 ст. 62 Закону України «Про запобігання корупції» № 1700 ‑Ⅶ від 14.10.2014 року, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 року « Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи»,  ОКП «Донецьктеплокомуненерго» було затверджено власну  антикорупційну програму. З повним текстом якої ви можете ознайомитися на нашому сайти у розділі «Публічна інформація».

     У разі виявлення фактів корупції ви можете звернутися за телефоном +38 (066) 740-05-84, або надіслати повідомлення на електрону адресу stopcorruption@kpdtke.com.ua. Уповноважена особа з реалізації антикорупційної програми на підприємстві -Загребельний С.Л.

 

Published in Публикации
Четвер, 02 серпня 2018 15:08

Шановні абоненти !

       ОКП "Донецьктеплокомуненерго"відповідно до чинного законодавства, повідомляє про наміри  виробничої одиниці ОКП «Донецьктеплокомуненнрго» «Святогірське багатогалузеве комунальне господарство» змінити тарифи на водопостачання та водовідведення у м. Святогірськ. Востаннє тариф переглядався у 2011 році та був встановлений рішенням виконавчого комітету Святогірської міської ради. 

       Встановлення нових тарифів, обумовлене значним зростанням тарифів на електроенергію, підвищенням мінімальної заробітної плати а також зростанням податків. 

       Інформація щодо суми нових тарифів, їх структура та обґрунтування, наведена нижче. 

       Пропозиції стосовно нових тарифів ви можете надати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.