Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: липня 2018 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго
Понеділок, 23 липня 2018 15:21

До уваги субсидіантів!

     Згідно Постанові Кабінету міністрів України №534 від 23.08.2016 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг» виробничі одиниці ОКП «Донецьктеплокомуненерго» здійснили розрахунок невикористаних сум субсидії за особовими рахунками споживачів, яким призначено субсидію на опалювальний сезон, що закінчився.

     Згідно п.18 від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії повертається управителем, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

      Таким чином, в наданих рахунках за травень та червень 2018 року відображено стан особового рахунку абонента з урахуванням суми невикористаної субсидії.

Published in Новости
Понеділок, 23 липня 2018 15:21

Важлива інформація для абонентів!

    У міжопалювальний період співробітниками ОКП «Донецьктеплокомуненерго» проводиться моніторинг споживачів теплової енергії та інвентаризація житлового фонду.

    Дана інформація необхідна для більш якісного надання послуг споживачам, оперативного вирішення виникаючих питань, а також для надання її на запит структурних підрозділів з питань соціального захисту населення для призначення житлових субсидій,згідно постанові КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», тощо.

    Просимо всіх абонентів ОКП «Донецьктеплокомуненерго» з розумінням поставитись до проведення моніторингу та надати необхідну інформацію під час візиту контролера та/або при звірянні в абонвідділі особисто.

 

Дякуємо за розуміння!

Published in Новости

   

      ОКП «Донецьктеплокомуненерго» не стоїть осторонь інноваційних технологій та перспективних  рішень у галузі теплопостачання, активно впроваджує та реалізує енергозберігаючі проекти. Черговим підтвердженням політики відкритості та впровадження новітніх підходів у сфері енергоспоживання підприємства, стало користування системою «Особистий кабінет» АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» (далі-Сервіс).

     До електричних мереж компанії під’єднано майже 95% котелень ОКП «Донецьктеплокомуненерго».  Сервіс – інформаційна система, яка призначена для надання Споживачу розширених можливостей обміну інформацією між Постачальником та Споживачем по каналам зв’язку та дозволяє Споживачу:

 

- контролювати поточне сальдо, платіж, рахунки;

- контролювати нарахування за спожиту електричну енергію;

- надавати покази розрахункових приладів, систем обліку;

- надавати, отримувати електронні документи ( в розумінні Законів про електронний цифровий підпис, електронні документи та документообіг) з  використанням електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП), а саме звіт про обсяги спожитої за розрахунковий період електричної енергії, акт прийняття-передавання товарної продукції (електроенергії), рахунки, повідомлення.

    Перелік документів та інформації, що створюється та передається з використанням Сервісу в подальшому може поширюватись. Використання Сервісу суттєво поліпшило умови отримання інформації щодо балансу спожитої електричної енергії виробничими одиницями ОКП «Донецьктеплокомуненерго». Структурні підрозділи обласного підприємства розташовані по всій Донецькій області та локально взаємодіють з місцевими центрами обслуговування клієнтів АТ «ДТЕК Донецькі електромережі».  Враховуючи, що у попередні періоди звітність за спожиту електричну енергію та відповідний документообіг формувались виключно у паперовому вигляді, це, в деякій мірі, ускладнювало оперативне формування обсягів споживання електричної енергії. Окрім переваги у підвищенні оперативності надходження інформації, підприємство отримало можливість моніторінгу споживання електричної енергії у звітному періоді за кожною окремою розрахунковою площадкою вимірювання та можливість порівняння за нею обсягів споживання з попередніми періодами. Це надає у подальшому можливість для вироблення рішень, спрямованих на коригування споживання електричної енергії безпосередньо за окремою площадкою.

     У подальшому користування Сервісом, надає можливість удосконалити систему управлінських рішень, щодо енергозбереження, раціонального використання оборотних коштів та оперативного обліку в процесі тарифоутворення.

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.