Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: травня 2018 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго

    Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» являє собою теплоенергетичний комплекс з вироблення, транспортування та розподілу теплової енергії, засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Донецької області, що перебувають в управлінні обласної ради. В рамках наданих повноважень Донецька обласна державна адміністрація здійснює контроль над діяльністю підприємства.

 Головною особливістю виробничої діяльності підприємства за звітний період є проведення в 2014-2017г.р. антитерористичної операції на території Донецької області.

До початку військових дій у відповідності із Статутом підприємства, до його складу входило 17 виробничих одиниць. У ході проведення антитерористичної операції структура підприємства зазнала змін:

- 9 виробничих одиниць залишилися на території України;

- 8 ВО опинилися в зоні АТО.

   Такі події та поділ підприємства призвели до того, що близько 50 % виробничих потужностей усього обласного підприємства разом з активами знаходяться на непідконтрольної Українській владі території.

   Зараз колектив підприємства складається з 3 174 висококваліфікованих робітників та інженерно-технічних працівників і здійснює інтенсивний розвиток виробництва за рахунок експлуатації, реконструкції існуючих теплоенергетичних об'єктів, впровадження енергозберігаючих технологій, що в кінцевому підсумку дозволяє підвищити якість надаваних послуг і стабілізувати роботу підприємства в цілому.

   Діяльність ОКП «Донецьктеплокомуненерго» зосереджена на задоволенні потреб населення, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності у якісній тепловій енергії для забезпечення комфортних умов проживання, отримання доходу підприємства.

   Виробничі одиниці ОКП «Донецьктеплокомуненерго» надають послуги централізованого опалення, постачання гарячої води і теплової енергії  населенню та юридичним особам  у 34-х населених пунктах Донецької області які знаходяться на території, підконтрольній Українській владі.

 

   Отримані доходи у 2017 році в цілому по підприємству збільшилися на 418 777,48 тис.грн. (або на 59%) в порівнянні з 2016 роком. У тому числі отримані доходи від населення та небюджетних споживачів збільшилися на 101 220,24 млн.грн..

   Завдяки постійному контролю ОКП «Донецьктеплокомуненерго» за станом розрахунків споживачів та дебіторською заборгованістю, а також завдяки розробленим єдиним стандартам роботи зі споживачами для всіх виробничих одиниць,  рівень розрахунків у 2017 році вперше за останні 5 років досягнув 100% по підприємствам, а по споживачам (населення+небюджетні організації) становить 96%.

   У 2017 році підприємством було розроблено Регіональну програму «Тепло Донеччини» з метою забезпечення зниження споживання енергоресурсів, зокрема: природного газу до 20%, електроенергії до 30%, зниження втрат в теплових мережах до 5%, оптимізації витрат, зниження собівартості теплової енергії, підвищення рентабельності котелень та підприємства в цілому.

   Виконання заходів, зазначених даною Програмою, розраховано на  період з 2017р. по 2020р. В Програмі визначені пріоритетні для  області проблеми в галузі теплопостачання та водопостачання, потреба у необхідних фінансових ресурсах для їх вирішення та очікуваний результат від реалізації.

   На сьогоднішній день основною причиною збитковості підприємств теплопостачального комплексу України є недостатній рівень відшкодування тарифами витрат на виробництво, транспортування та постачання послуг населенню. Порядок формування тарифів має ряд істотних особливостей ,які не дозволяють включити в розрахунок тарифів усі витрати підприємства. Таким чином, сума тарифу на сьогоднішній день, навіть не покриває собівартість 1 Гкал відпущеної енергії. Таке завідома збиткове виробництво, веде за собою зростання кредиторської заборгованості підприємства, в перш за все за енергоносії,  з одного боку.

   З іншого боку, зростання дебіторської заборгованості. Яке в свою чергу спричинене, збільшенням фінансового навантаження на населення.

   А також незмога держави повною мірою виконати свої зобов’язання перед теплопостачальними підприємствами. Так у 2017 році ЗУ «Про державний бюджет» були передбачені видатки на покриття різниці в тарифах лише для категорії споживачів  «населення», сума різниці в тарифах для категорії « бюджетні установи», так і залишилася не погашеною.

   Всі ці фактори є факторами ризику для виробничої діяльності підприємства.

Необхідна інформація розміщується згідно законодавства України на офіційному  державному інформаційному порталі E-data, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів.

Інформація

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.