Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: квітня 2018 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго

11.01.2018 р. набрала чинності Постанова НКРЕКП №1059 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» (надалі Порядок). Відповідно до п. 2.8 Порядку -  розроблений з дотриманням вимог проект інвестиційної програми та інформація про порядок подання до нього пропозицій оприлюднюються ліцензіатом шляхом розміщення на його офіційному веб-сайті.

Шановні споживачі, Ваші пропозиції щодо проекту інвестиційної програми ОКП «Донецьктеплокомуненерго» приймаються в строк до 21 травня 2018 року за адресою: 85114, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Ємельянова, буд. 69

  Зміст інвестиційної програми

  - Узагальнена технічна характеристика об’єктів теплопостачання ОКП "Донецьктеплокомуненерго"

  - Додаток 3

  - Додаток 4

 

 

 

 

 

25 квітня обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» відсвяткувало своє 40- річчя з дня заснування. На честь  цієї визначної дати відбулося урочисте нагородження почесними грамотами та цінним подарунками ветеранів підприємства, трудових династій, а також, співробітників, які мають особливі заслуги перед підприємством. На святкування ювілею були запрошені гості від Донецької облдержадміністрації, міських та районних органів самоврядування, галузевої профспілки, а також партнери та колеги зі споріднених підприємств. 

 

                                                  

 

Особисто привітав зі святом колектив та керівника Полякова Р.О. директор департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації Баранник О.Л. Він вручив грамоти та висловив повагу колективу та його ветеранам за самовіддану працю. Серед партнерів та колег, що розділили свято з працівниками підприємства та побажали процвітання та стабільної роботи, були представники    ВАТ  « Бахмут- Енергія», ТОВ «Краматорськтеплоенерго», КП «Краматорськтепломрежа» та КВП «Краматорський водоканал».

                                                             

Сталої подальшої роботи тобі «Донецьктеплокомуненерго»! Довгого професійного попиту вам працівники!

Published in Новости

Традиційно щороку в квітні збираються представники трудових колективів теплопостачальних підприємств області на профспілкову конференцію щоб підвести підсумки та обговорити перспективи  виконання колективного договору між адміністрацією та працівниками ОКП «Донецьктеплокомуненерго».  Не стала винятком і  конференція- 2018, яка відбулася вчора 5 квітня. 

Хоча цього року весна тільки почала бавити сонячним промінням, в актовій залі, де проходила конференція, було «гаряче». Натхненними та емоційними були виступи профспілкових лідерів та керівників виробничих одиниць при обговоренні нагальних питань. В залі встановилася жива атмосфера діалогу.

Отже, основною концепцією адміністрації при виконанні та формуванні колективного договору є забезпечення гідних умов праці та соціальний захист працівників. Саме тому основні питання які були винесені на розгляд делегатів, стосувалися перш за все соціальної сфери та мотивації праці співробітників.  Серед них: придбання необхідного спецодягу, надання додаткових соціальних виплат на лікування, поховання, народження дитини, встановлення додаткових видів заохочення у вигляді премій за певні досягнення та здобутки в роботі, а також надання оздоровчих та санаторно-курортних путівок для співробітників та їх сімей. 

Не зважаючи на складнощі фінансово-економічного стану підприємства адміністрація в особі генерального директор Полякова Р.О. відповідально бере на себе зобов’язання по виконанню всіх прийнятих на конференції положень колективного договору у 2018 році та утриманню соціальних стандартів для працівників на стабільно високому рівні.  Тому не тільки присутні у залі 121 делегат, а і весь колектив підприємства виразив підтримку та сподівання на майбутню спільну співпрацю з діючою адміністрацією підприємства.

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.