Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: листопада 2018 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго

  Проект спрямовано на покращення  якості надання послуг з теплопостачання споживачам  мікрорайонів «Східний», «Світлий» та «Молодіжний», які на теперішній час опалюються енергоємними котельнями № 2 та № 3, зниження споживання енергоресурсів та втрат теплової енергії в теплових мережах.

  Проект заплановано реалізувати в  два етапи:

     - 1 етап – закриття котельні №2 з будівництвом модульної котельні мкр. «Світлий» (ІІІ черга) та реконструкція теплового пункту мкр. «Східний» під котельню (IV черга);

     - 2 етап – закриття котельні №3 з будівництвом двох модульних котелень в мікрорайоні «Молодіжний» (І та ІІ черги).

 

Станом на 1 листопада 2018 р. виконуються роботи з впровадження 1 етапу проекту – закриття котельні №2  (ІІІ та IV черги). Джерела фінансування: 70% -  кошти державного бюджету, 30% - кошти обласного бюджету.

  Пропозиції щодо реалізації 2 етапу проекту в 2019 році  за рахунок коштів обласного бюджету подано на розгляд в Донецьку ОДА.

 Загальна орієнтовна вартість впровадження проекту – 100 млн. грн.

 Очікувані результати після впровадження проекту:

  • Оптимізація системи теплопостачання м. Мирноград шляхом закриття енергоємних котелень №2, №3;
  • Переключення споживачів котельні №2 на дві котельні - модульну котельню в мікрорайоні «Світлий» та  реконструйований тепловий пункт під котельню у мікрорайоні «Східний»;
  • Переключення споживачів котельні №3 на 2 модульні котельні в мікрорайні «Молодіжний»;
  • Зниження споживання енергоресурсів: природного газу до 20%, електричної енергії до 30%;
  • Зниження втрат теплової енергії в теплових мережах до нормативних;
  • Надання безперебійних якісних послуг з централізованого теплопостачання споживачам міста.

  ОКП «Донецьктеплокомуненерго», є найбільшим теплогенеруючим комплексом у Донецькій області,   підприємство експлуатує 189 котелень (8 перебуває в оперативному управлінні), у тому числі  за видами палива: 184  газових котельні та 5  котелень на твердому паливі. Загальна встановлена  потужність  котелень -  1360,86  ГКал/год. Підключене навантаження – 558,5 ГКал/год.  Завантаженість котелень складає 42%.  

  Суттєвий вплив на роботу підприємства має фактор експлуатації  застарілого, технічно і морально зношеного  генеруючого обладнання. Значна більшість котлів та насосного обладнання   має невиправдано завищені потужності з приводу того, що за останні   20 років існує тенденція зниження підключеного навантаження котелень через відключення споживачів. Експлуатація обладнання та теплових мереж в ситуації, що склалася, призводить до перевитрат енергоносіїв, нераціонального використання матеріальних та інших ресурсів, невідповідності собівартості виробництва теплової енергії діючим тарифам.

  З метою забезпечення якісними послугами з теплопостачання споживачів, зниження обсягів споживання енергоресурсів, зменшення витрат населення на опалення житлових будинків, ОКП  «Донецьктеплокомуненерго» спільно з Департаментом житлово-комунального господарства Донецької ОДА розроблена регіональна програма «Тепло Донеччини». Програму затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.05.2018 №576/5-18.

  Програмою передбачено зниження споживання енергоресурсів, зокрема: природного газу до 20%, електроенергії до 30%, зниження втрат в теплових мережах до 5%, оптимізації витрат, зниження собівартості теплової енергії, підвищення рентабельності котелень та підприємства в цілому за рахунок оптимізації системи теплопостачання міст, закриття збиткових котелень, переключення споживачів на котельні з надлишковими потужностями, переведення споживачів на альтернативні види палива, реконструкції теплових мереж.

  Виконання заходів, зазначених даною Програмою, розраховано на  період з 2018 по 2020 р.р. В Програмі визначені пріоритетні для  області та підприємства  проблеми в галузі теплопостачання та водопостачання, потреба у необхідних фінансових ресурсах для їх вирішення та очікуваний результат від реалізації. Орієнтовна кошторисна вартість заходів з реконструкції та модернізації об’єктів теплового господарства підприємства  становить 1252 тис. грн. Орієнтовна кошторисна вартість заходів з реконструкції системи водопостачання та водовідведення становить 282,8 тис. грн.

  На сьогоднішній день, заходи, зазначені в Програмі не реалізуються у зв’язку з відсутністю власних коштів та бюджетного фінансування.

   14 листопада на засіданні Кабінету міністрів України було прийнято рішення про встановлення прямої заборони на відключення теплопостачальних підприємств від постачання  газу в опалювальний період, про що заявив на своїй сторінці у Facebook міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадій Зубко.

  На засіданні було прийнято ще ряд рішень, що дозволять взимку забезпечити теплом домівку кожного українця.

 

Published in Новости

  За минулу добу відбулося остаточне підключення об’єктів до систем централізованого опалення, які до теперішнього часу не отримували тепло. Так, згідно з диспетчерськими даними, станом на сьому годину ранку 8 листопада  послугу з теплопостачання отримують всі споживачі ОКП «Донецьктеплокомуненерго». Котельне обладнання працює у штатному режимі.

Published in Новости

  Напередодні ОКП «Донецьктеплокомуненерго» повідомляло про критичну ситуацію навколо обмежень на постачання природного газу з боку НАК «Нафтогаз України», які унеможливлювали нормальну роботу теплопостачальних підприємств з надання послуги населенню.

  Завдяки спільним зусиллям керівництва підприємства та Донецької обласної державної адміністрації, вдалося вирішити питання щодо постачання газу на котельні.

  Наразі станом на чотирнадцяту годину 07 листопада 2018р. за даними диспетчерської служби, з числа тих абонентів, хто до цього часу не отримував тепло, послугу надано споживачам у 193 житлових будинках та 68 установах в містах Волноваха, Лиман, Слов’янськ, Торецьк, Дружківка, Костянтинівка та Краматорськ. До кінця доби заплановано підключення ще 555 об’єктів.

  Адміністрація підприємства докладає всіх зусиль, щоб будь-яких перешкоджань щодо сталої роботи котелень протягом всього опалювального сезону 2018-2019р.р. не виникло.

  Хочемо побажати всім нашим абонентам миру, спокою, добробуту та тепла не тільки в оселях, а і в душі!

Published in Новости

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧIВ ОКП «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», ЯКI ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ ОТРИМУЮТЬ ПОСЛУГУ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ!

  Адміністрація підприємства приносить свої вибачення та повністю поділяє вашу стурбованість та занепокоєння щодо відсутності тепла у ваших оселях. Ми робимо все, щоб ви отримали якісну послугу якомога скоріше та не потерпали від все більшого посилення холодів.

  Хочемо повідомити, що всі котельні тепломереж у населених пунктах Донецької області, що входять до складу обласного підприємства, повністю готові до подачі теплоносія в оселі мешканців.

  Однак, ми дуже стурбовані тим, що і наші абоненти, і теплопостачальні підприємства опинилися у заручниках найбільшого постачальника – монополіста природного газу НАК «Нафтогаз України», який не виділив номінацію (ресурс) природного газу для початку опалювального сезону. Це стало причиною опломбування запірно-регулюючої арматури на вводі у котельні та не дає змогу підприємству розпочати постачання тепла до житлових будинків.

  До того ж існуючий борг за спожитий природний газ НАК «Нафтогаз України» використовує як підставу для блокування поточних рахунків. Всі кошти, що надходять на підприємство, автоматично переводяться на рахунки НАК «Нафтогаз України» в рахунок погашення боргів за минули періоди.

  Адміністрація ОКП «Донецьктеплокомуненерго» робить все можливе, щоб знайти порозуміння з НАК «Нафтогаз України» щодо спільного вирішення питання та зняття соціального напруження у регіоні.

  Ми розуміємо наскільки важливо для вас та ваших родин мати тепло та затишок у ваших домівках. Сподіваємось, що найближчим часом ми отримаємо змогу надати вам послугу з теплопостачання!

 

Published in Новости
Вівторок, 06 листопада 2018 09:38

Відповідаємо на питання абонентів.

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

НА АДРЕСУ ОКП «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» НАДХОДИТЬ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ЗАПИТАНЬ ЯКІ ТУРБУЮТЬ НАШИХ АБОНЕНТІВ. З ПОЧАТКОМ НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ МИ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ ВАС ТА ПРОПОНУЄМО ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ТА НАЙАКТУАЛЬНІШІ З НИХ.

З якими проблемами стикається підприємство в процесі діяльності?

  Однією з найважливіших проблем підприємства є низька платіжна дисципліна наших абонентів.

  Станом на 01.10.2018 року розмір дебіторської заборгованості абонентів, що користуються послугами централізованого опалення складає 513,9 млн грн. Так тільки за минулий опалювальний сезон приріст заборгованості склав 127,2 млн.грн, а це майже чверть всієї суми! Наше підприємство, в свою чергу, не має можливості розрахуватись та здійснити своєчасну оплату  енергоносіїв, необхідних для вчасного включення опалення в оселях абонентів. Насамперед це газ. Саме він становить найбільш питому вагу витрат.

  Однак, незважаючи на це, ми вчасно (з урахуванням температури зовнішнього повітря) розпочинаємо опалювальний сезон 2018-2019 років та подаємо теплоносій до об’єктів соціальної сфери.

  Жителі ж багатоквартирних будинків повинні розуміти, що саме від них самих залежить своєчасність та якість опалення в їх власних оселях і потрібно в першу чергу самим потурбуватись про ліквідацію заборгованості за послуги опалення.

 

Що робити тим абонентам, які не мають змоги сплатити заборгованість?

  Ми розуміємо, що є люди, які з тих чи інших причин потрапили в скрутне матеріальне становище. Саме для них існує державна допомога – субсидія.

  Субсидія – це адресна безготівкова допомога сім’ям, яка призначається для погашення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Щомісячна плата за послугу централізованого опалення складається з частки, що надходить на особовий рахунок абонента із державного бюджету (субсидії) та обов’язкового платежу визначеного відділом субсидії, який абонент щомісячно сплачує самостійно не зважаючи на суму нарахування.

  Задля оформлення субсидії абоненту необхідно звернутись до органів соціального захисту населення свого населеного пункту.

 

Як бути тим абонентам, які не мають права на субсидію?

  Так, у зв’язку зі змінами законодавства, деяким абонентам субсидія не надаватиметься в поточному опалювальному сезоні.

  Таким абонентам ми також ідемо на зустріч. Ми пропонуємо їм укласти договір розстрочення заборгованості. Вся сума заборгованості буде поділена рівними частинами, які разом із сумою поточних нарахувань абонент сплачуватиме щомісячно. Термін, на який укладається договір, визначається індивідуально з кожним боржником.

  Укладення договору розстрочення та сумлінне виконання його умов дозволить боржнику уникнути заходів примусового стягнення існуючої на його особовому рахунку заборгованості.

  Також, законодавством передбачено розстрочення оплати поточних нарахувань. У разі звернення споживача із заявою про надання розстрочки починаючи з місяця подання зазначеної заяви щомісяця протягом опалювального періоду підприємство виставляє до оплати 50 відсотків нарахованої плати за послугу з централізованого опалення.

  Сума неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків нарахованої плати за послугу з централізованого опалення виставляється до оплати споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами з травня по вересень включно.

 

Як підприємство впливає на боржників?

  Перш ніж перейти до більш рішучих дій, абонентам, які мають борги, співробітники підприємства регулярно вручають повідомлення, де вказана сума заборгованості та прохання в найкоротший термін її погасити. Контролери також спілкуються з боржниками особисто та проводять роз’яснювальну роботу щодо платіжної дисципліни, варіантів вирішення проблемних питань. Вони систематично відвідують боржників за місцем їх проживання, спілкуються в телефонному режимі та на прийомі у абонвідділі. Підприємство робить все можливе, щоб абонент сплатив свою заборгованість в добровільному порядку.

 

Що робити, коли боржники ігнорують вимоги сплатити борг?

  Якщо на всі спроби підприємства вирішити питання погашення заборгованості в добровільному порядку абонент не реагує, до нього застосовуються засоби примусового стягнення.

  ОКП «Донецьктеплокомуненерго» звертається до суду із заявою про стягнення з боржника заборгованості. Після рішення суду абонент-боржник повинен сплатити всю суму боргу.

  Якщо ж він і надалі продовжує ухилятись від своїх зобов’язань, ми звертаємось до органів державної виконавчої служби. Співробітники відділу ДВС вже в примусовому порядку стягують заборгованість на користь підприємства. Це може бути утримання частини заробітної плати боржника, а також опис його рухомого та нерухомого майна з подальшою його реалізацією. В залежності від суми заборгованості боржник може втратити власні транспортні засоби та навіть свою квартиру - в Україні вже є приклади арешту та продажу квартир боржників. Але ми наголошуємо, що підприємство завжди намагається вирішити питання погашення заборгованості боржником в добровільному порядку.

 

Заборгованість населення складає більше 500млн.грн! Не зважаючи на це, новий опалювальний сезон 2018-2019 років розпочинається!

Підприємство як ніколи потребує коштів для стабільної та якісної роботи!

Ми закликаємо наших абонентів: Сплатіть заборгованість! Подбайте про тепло у власних домівках!

З повагою, ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.