Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: жовтня 2018 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго

     ОКП «Донецьктеплокомуненерго» не збавляє обертів  у  підключенні об’єктів до системи централізованого опалення. Згідно з диспетчерськими даними станом на 12 годину 26.10.2018 тепло вже отримують  у  всіх населених пунктах Донецької області, що входять до складу ОКП «Донецьктеплокомуненерго» . Відбулося підключення 97 %  житлових будинків, 96 % - дитячих садків та лікарень. Освітні заклади підключені лише на 74 %, в зв’язку із початком канікул в багатьох школах.

Published in Новости

   Незважаючи на ситуацію, що останнім часом склалася навколо обмежень щодо постачання газу НАК «Нафтогаз України» через борги населення перед теплоенергетиками, ОКП «Донецьктеплокомуненрго» за безпосередньої підтримки губернатора Донецької області Куця Олександра Івановича, продовжує планомірно виконувати свої зобов’язання щодонадання споживачампослуги з теплопостачання.Так за оперативними даними диспетчерської служби станом на 24 жовтня послугу з опалення вже отримують у таких населених пунктах Донецької області, як Волноваха, пгт. Новотроїцьке та Володимирівка, селища Урзуф та Мангуш, пгт. Олександрівка, містах Краматорськ, Костянтинівка, Слов’янськ та Святогірськ. Першочергово підключаються об’єкти соціальної сфери, серед яких дитячі садки, школи, а також оздоровчі установи та лікарні. На даний час підключено майже 32 таких об’єкти. Також теплоносій вже почав надаватися мешканцям у 517 житлових будинків регіону.

Published in Новости

   23 жовтня у стінах Донецької ОДА,  відбувся брифінг, присвячений початку опалювального періоду 2018-2019 років та стану запуску котелень і підключення до теплоносія споживачів, за участю заступника директора департаменту – начальника управління житлової політики та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Лариси Гусевої та в.о. генерального директора обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» Едуарда Онипченка. Про це повідомляє Донецька облдержадміністрація на своєму офіційному сайті.

( http://dn.gov.ua/na-bryfingu-departamentu-zhkg-donetskoyi-oda-rozglyanuly-pytannya-teplopostachannya-2018-2019-rokiv/)

  На брифінгу було відзвітовано про 100 %  готовність житлово-комунальної сфери Донецької області до осінньо - зимового періоду, а також про основні проблеми з якими зіткнулося керівництво області та ОКП «Донецьктеплокомуненерго» на початку опалювального сезону.

Published in Новости

    Сьогодні Донецьктеплокомуненерго продовжує здійснювати запуск теплопостачального обладнання на котельнях об’єктів бюджетних закладів. Так за даними диспетчерської служби станом на 22.10. 2018 р. до системи централізованого опалення у повному обсязі підключено смт. Мангуш та с. Урзуф. У Слов’янському районі теплоносій отримують школа для сліпих (котельня № 4), дитяча лікарня ( котельня № 21), Санітарно-оздоровчий центр соціальної реабілітації «Смарагдове місто» (котельня № 23) та Госпіталь для ветеранів ВОВ( котельня № 26).

Published in Новости
П'ятниця, 19 жовтня 2018 15:06

Запрошуємо до обговорення!

  ОКП «Донецьктеплокомуненерго» відповідно до чинного законодавства, повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.

  Зміна тарифів обумовлена тим, що тарифи, які діють на теперішній час були встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), в червні 2016 року – для населення, в грудні 2016 р. – для релігійних організацій та в листопаді 2017 р. – для бюджетних установ та інших споживачів.

  За цей час значно зросли витрати для надання послуг споживачам, а саме: на природний газ,  електроенергію, оплату праці, холодну воду, матеріальні та інші витрати.

  Інформація щодо суми нових тарифів, їх структура та обґрунтування, наведена нижче. 

       Пропозиції стосовно нових тарифів ви можете надати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Published in Новости
Середа, 17 жовтня 2018 13:54

Реалізуємо нові проекти!

   Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго», не відхиляючись від графіку підготовки теплового господарства до опалювального сезону, продовжує виконувати усі заплановані ремонті роботи на об’єктах теплопостачання.

  На початку жовтня на підприємстві стартував пілотний проект реконструкції застарілих цеглових труб на нові, сучасні труби, виготовлені з нержавіючої сталі, строком експлуатації  понад 50 років. 

  Таким чином, в рамках цього проекту вже виконано роботи з реконструкції системи димовидалення котельні «Новий світ» виробничої одиниці «Краматорськміжрайтепломережа»,  а також котельня №13 виробничої одиниці «Краснолиманськатепломережа».

   Роботи виконано  за рахунок власних коштів ОКП «Донецьктеплокомунерго». Монтаж та збірка металевих конструкцій проводилася фахівцями цеху з ремонту та виготовлення котельного обладнання та теплових мереж ВО «Дружківкатепломережа», а будівельні роботи виконувалися ремонтно-будівельною бригадою науково-виробничого підрозділу ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

  Слід зазначити, що котельні «Новий світ» та №13  розташовані у щільно забудованих житлових районах, тому заміна старих димових труб, які знаходилися в аварійному стані та загрожували безпеці  населення, мала пріоритетний характер для керівництва підприємства.

                                                  

Published in Новости

  Незважаючи на теплу погоду за вікном тепловики Донецької області готові до старту опалювального сезону, який за розпорядженнями деяких органів місцевого самоврядування повинен розпочатися саме сьогодні 16 жовтня, а інши - за умови досягнення середньої добової температури зовнішнього повітря протягом останніх трьох діб на рівні +8 °С як того потребують Правила підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджені наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378

  Однак поточна температура за останні три доби так і не сягнула потрібного рівня, щоб здійснювати опалення приміщень. Але ОКП «Донецьктеплокомуненерго» тримає в колі зору своїх споживачів соціальної сфери та поступово починає запуск систем опалення окремих об’єктів в населених пунктах регіону, а саме дитячих садків, шкіл –інтернатів та лікарень. Протягом наступного тижня на черзі- житловий сектор та підприємства.

  Всім тепловикам бажаємо вдалого початку опалювального сезону, а споживачам – тепла та затишку в оселях!

Published in Новости

   Напередодні нового опалювального сезону на об’єктах обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго»виконуються роботи з реалізації заходів регіональної програми «Тепло Донеччини».

  Одним з них є масштабний проект оптимізації системи теплопостачання м. Селидове, який реалізується за кошти обласного бюджету.

  Проектом передбачено закриття енергоємної котельні «Центральна» з переключенням споживачів на котельню № 13 шляхомзбільшення її потужності та перекладанням теплових мереж.

 

  На сьогоднішній день на об’єкті встановлено 2 котли КСВа з пальниками потужністю  2,5 МВт кожний,  мережеві насоси внутрішнього та зовнішнього контуру Grundfos,  крім того, проводиться монтаж нової системи димовидалення.

 

    З метою своєчасного надання послуг з централізованого теплопостачання 49 житловим будинкам та іншим споживачам,до початку нового опалювального сезону планується завершення робіт з монтажу основного та допоміжного обладнання,проведення пусконалагоджувальних робіт на котельні №13 та завершення робіт з реконструкції теплових мереж.

  Слід зазначити, що згідно з проектом заплановано виконання зовнішнього утеплення  будівлі котельні та благоустрій території навколо котельні, які будуть виконуватись в опалюваний період.

 

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.