Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Материалы отфильтрованы по дате: Август 2017 - ОКП Донецктеплокоммунэнерго

Адміністрація ОКП «Донецьктеплокомуненерго», щиро вітає своїх абонентів та працівників зі святом, яке є дуже значущим для кожного українця, зі святом народної єдності та мужності.

Дата проголошення незалежності України стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту.

Здійснення своєї соціальної функції на незмінно високому рівні – постачання тепла у кожну українську родину – є головною місією нашого підприємства.  І навіть у нелегкий період економічної кризи та невщухаючих бойових дій у нашому регіоні, ми продовжуємо працювати для мешканців Донбасу, насамперед завдяки професійності та завзятості робітників підприємства. Тим самим робимо гідний внесок в розвиток нашого рідного регіону та всієї України. День Незалежності для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту та миру!

Опубликовано в Новости

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.