Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: серпня 2017 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго

Адміністрація ОКП «Донецьктеплокомуненерго», щиро вітає своїх абонентів та працівників зі святом, яке є дуже значущим для кожного українця, зі святом народної єдності та мужності.

Дата проголошення незалежності України стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту.

Здійснення своєї соціальної функції на незмінно високому рівні – постачання тепла у кожну українську родину – є головною місією нашого підприємства.  І навіть у нелегкий період економічної кризи та невщухаючих бойових дій у нашому регіоні, ми продовжуємо працювати для мешканців Донбасу, насамперед завдяки професійності та завзятості робітників підприємства. Тим самим робимо гідний внесок в розвиток нашого рідного регіону та всієї України. День Незалежності для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту та миру!

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.