Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

logotip

Items filtered by date: квітня 2017 — ОКП Донецктеплокоммунэнерго
Вівторок, 25 квітня 2017 13:35

Областная профсоюзная конференция

20 апреля 2017 года состоялась областная профсоюзная конференция трудового коллектива ОКП «Донецктеплокоммуненерго», на которой были подведены итоги выполнения коллективного договора в 2016 году и рассмотрен проект коллективного договора на 2017 год.

В ходе конференции было отмечено, что за прошедший год администрацией и профсоюзным комитетом были выполнены все основные обязательства согласно положений коллективного договора. Отмечена работа администрации предприятия по улучшению условий труда и предоставлению социальных гарантий  и льгот работникам, а также по усовершенствованию системы оплаты труда и работы с персоналом.

  

На конференции обсуждались предложения трудовых коллективов производственных единиц по изменениям и дополнениям в коллективный договор на 2017 год, большая часть из которых была единогласно принята в ходе голосования. Такое тесное взаимодействие с профсоюзами и руководителями структурных подразделений на местах позволяет учесть все потребности, проблемы и противоречия, которые могут возникнуть в ходе выполнения условий договора, и приложить всевозможные усилия для решения возникающих задач.

      

По итогам конференции была принята новая редакция приложений к коллективному договору на 2017 год о премировании и о правилах внутреннего трудового распорядка. Утверждён план действий и мероприятий на будущий год по усовершенствованию условий охраны труда на объектах предприятия, повышения контроля за соблюдением правил техники безопасности, производственной и трудовой дисциплины.

Published in Новости

16 декабря 2016 года в Киеве состоялась торжественная церемония награждения лидеров экономики 2016 года.

Ежегодно, на основании анализа, проведенного Национальным бизнес-рейтингом, награждаются более 1000 лучших компаний из Украины, Грузии, Казахстана, Азербайджана, Армении и Узбекистана.

В этом году по результатам общегосударственного экономического ранжирования субъектов хозяйствования Украины ОКП «Донецктелокоммунэнерго» вошло в ТОП 100, а по Донецкой области – в тройку лидеров среди государственных и коммунальных предприятий.

На основании официальных статистических данных, в соответствии с финансово экономическими показателями «Донецктеплокоммунэнерго» удостоено почетного звания «Государственное предприятие года 2016» 

       

 

Published in Новости

У  більшості містах Донецької області, згідно з розпорядженнями органів місцевого самоврядування прийнято рішення про закінчення опалювального періоду вже з 1 квітня 2017 року . Отже зважаючи на це підведемо деякі підсумки опалювального сезону 2016\2017.

Найскептичніші прогнози у сфері ЖКГ з огляду на стрімке підвищення тарифів, відсутності у законодавстві чіткого механізму щодо їх формування, розбурхування час від часу «газового питання», а також безперервні бойові дії на території Донецької області, не справдилися завдяки професійній гідності та впевненості у своїй роботі. Жодна з цих обставин не стала на заваді для стабільного здійснення основної функції підприємства:- надання послуг з теплопостачання населенню, підприємствам а також установам соціальної сфери Донбасу.

Протягом опалювального сезону не обійшлося без непередбачених ситуацій, пов’язаних із зупинками в роботі котельного обладнання, які відбувались через аварійні відключення електро- та водопостачання під час невщухаючих бойових дій. При цьому найуразливішими містами виявилися Торецьк та Чермалик. Тільки завдяки злагодженим діям та професіоналізму працівників підприємства вдалося врятувати міста від замерзання. Вчасно вжито заходів з організації підвозу води на котельні та відновлення пошкоджених будівель та приміщень.

Варто зазначити також, що за опалювальний період не зафіксовано сплеску соціальної напруги, можливість якої, не виключалась, у зв’язку з підвищенням тарифів за послуги теплопостачання. Але завдяки роботі з населенням на всіх рівнях, можливістю отримання субсидії скористалося більш ніж 65 тисяч домових господарств. Крім того, робота комісій зі збору боргів, що здійснюється в таких містах, як Слов’янськ, Торецьк, Мирноград, Дружківка, дозволила підвищити рівень сплатити за комунальні послуги в поточному опалювальному сезоні.

Сьогодні, на передодні ремонтного періоду перед підприємством стоїть чимало нових завдань, серед яких не тільки проведення поточних та капітальних ремонтів обладнання, а і оптимізація системи теплопостачання в цілому. Так, вже розпочато реконструкцію котелень у таких містах, як м. Селідове кот.№ 13,м. Слов’янськ кот.№ 5,м. Лиман кот. №15. Готуються до капітального ремонту виробничі потужності Святогірського БКГ. В перспективних планах є такі проекти, як:

 -реконструкція котельні №2 "Центральна" із закриттям котельні №1 "Центральна", м. Костянтинівка,

- реконструкція котельні  «Олімп» м. Мирноград,

-закриття котельні с. Новолуганське з будівництвом модульної котельні,

закриття котельні № 4 «Гидростроитель» з встановленням модульної котельні смт. Очеретине, які очікують фінансування.

Хотілось би, побажати, щоб наступний та всі майбутні опалювальні сезони відбувалися тільки в мирний час, та весь досвід і вміння наших професіоналів використовувались у будівництві нового та сучасного, а не у відновленні зруйнованого!

Published in Новости

На виконання ч. 2 ст. 62 Закону України «Про запобігання корупції» № 1700 ‑Ⅶ від 14.10.2014 року, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 року « Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи» ,ОКП «Донецьктеплокомуненерго» було затверджено власну  антикорупційну програму.

     У разі виявлення фактів корупції ви можете звернутися за телефоном +38 (066) 740-05-84, або надіслати повідомлення на електрону адресу stopcorruption@kpdtke.com.ua.Уповноважена особа з реалізації антикорупційної програми на підприємстві - Загребельний С.Л.

 

Четвер, 13 квітня 2017 15:59

СТОП корупція

На виконання ч. 2 ст. 62 Закону України «Про запобігання корупції» № 1700 ‑Ⅶ від 14.10.2014 року, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 року « Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи» ,ОКП «Донецьктеплокомуненерго» було затверджено власну  антикорупційну програму , з повним текстом якої можна ознайомитися у розділі «Публічна інформація».

У разі виявлення фактів корупції ви можете звернутися за телефоном +38(050)060-56-83, або надіслати повідомлення на електрону адресу stopcorruption@kpdtke.com.ua Уповноважена особа з реалізації антикорупційної програми на підприємстві, заступник генерального директора Дибов О.В.

Published in Новости

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.