logotip

Регіональна програма "Тепло Донеччини"

  ОКП «Донецьктеплокомуненерго», є найбільшим теплогенеруючим комплексом у Донецькій області,   підприємство експлуатує 189 котелень (8 перебуває в оперативному управлінні), у тому числі  за видами палива: 184  газових котельні та 5  котелень на твердому паливі. Загальна встановлена  потужність  котелень -  1360,86  ГКал/год. Підключене навантаження – 558,5 ГКал/год.  Завантаженість котелень складає 42%.  

  Суттєвий вплив на роботу підприємства має фактор експлуатації  застарілого, технічно і морально зношеного  генеруючого обладнання. Значна більшість котлів та насосного обладнання   має невиправдано завищені потужності з приводу того, що за останні   20 років існує тенденція зниження підключеного навантаження котелень через відключення споживачів. Експлуатація обладнання та теплових мереж в ситуації, що склалася, призводить до перевитрат енергоносіїв, нераціонального використання матеріальних та інших ресурсів, невідповідності собівартості виробництва теплової енергії діючим тарифам.

  З метою забезпечення якісними послугами з теплопостачання споживачів, зниження обсягів споживання енергоресурсів, зменшення витрат населення на опалення житлових будинків, ОКП  «Донецьктеплокомуненерго» спільно з Департаментом житлово-комунального господарства Донецької ОДА розроблена регіональна програма «Тепло Донеччини». Програму затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.05.2018 №576/5-18.

  Програмою передбачено зниження споживання енергоресурсів, зокрема: природного газу до 20%, електроенергії до 30%, зниження втрат в теплових мережах до 5%, оптимізації витрат, зниження собівартості теплової енергії, підвищення рентабельності котелень та підприємства в цілому за рахунок оптимізації системи теплопостачання міст, закриття збиткових котелень, переключення споживачів на котельні з надлишковими потужностями, переведення споживачів на альтернативні види палива, реконструкції теплових мереж.

  Виконання заходів, зазначених даною Програмою, розраховано на  період з 2018 по 2020 р.р. В Програмі визначені пріоритетні для  області та підприємства  проблеми в галузі теплопостачання та водопостачання, потреба у необхідних фінансових ресурсах для їх вирішення та очікуваний результат від реалізації. Орієнтовна кошторисна вартість заходів з реконструкції та модернізації об’єктів теплового господарства підприємства  становить 1252 тис. грн. Орієнтовна кошторисна вартість заходів з реконструкції системи водопостачання та водовідведення становить 282,8 тис. грн.

  На сьогоднішній день, заходи, зазначені в Програмі не реалізуються у зв’язку з відсутністю власних коштів та бюджетного фінансування.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування клієнтів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.