logotip

Регіональна програма "Тепло Донеччини"

  ОКП «Донецьктеплокомуненерго», є найбільшим теплогенеруючим комплексом у Донецькій області,   підприємство експлуатує 189 котелень (8 перебуває в оперативному управлінні), у тому числі  за видами палива: 184  газових котельні та 5  котелень на твердому паливі. Загальна встановлена  потужність  котелень -  1360,86  ГКал/год. Підключене навантаження – 558,5 ГКал/год.  Завантаженість котелень складає 42%.  

  Суттєвий вплив на роботу підприємства має фактор експлуатації  застарілого, технічно і морально зношеного  генеруючого обладнання. Значна більшість котлів та насосного обладнання   має невиправдано завищені потужності з приводу того, що за останні   20 років існує тенденція зниження підключеного навантаження котелень через відключення споживачів. Експлуатація обладнання та теплових мереж в ситуації, що склалася, призводить до перевитрат енергоносіїв, нераціонального використання матеріальних та інших ресурсів, невідповідності собівартості виробництва теплової енергії діючим тарифам.

  З метою забезпечення якісними послугами з теплопостачання споживачів, зниження обсягів споживання енергоресурсів, зменшення витрат населення на опалення житлових будинків, ОКП  «Донецьктеплокомуненерго» спільно з Департаментом житлово-комунального господарства Донецької ОДА розроблена регіональна програма «Тепло Донеччини». Програму затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.05.2018 №576/5-18.

  Програмою передбачено зниження споживання енергоресурсів, зокрема: природного газу до 20%, електроенергії до 30%, зниження втрат в теплових мережах до 5%, оптимізації витрат, зниження собівартості теплової енергії, підвищення рентабельності котелень та підприємства в цілому за рахунок оптимізації системи теплопостачання міст, закриття збиткових котелень, переключення споживачів на котельні з надлишковими потужностями, переведення споживачів на альтернативні види палива, реконструкції теплових мереж.

  Виконання заходів, зазначених даною Програмою, розраховано на  період з 2018 по 2020 р.р. В Програмі визначені пріоритетні для  області та підприємства  проблеми в галузі теплопостачання та водопостачання, потреба у необхідних фінансових ресурсах для їх вирішення та очікуваний результат від реалізації. Орієнтовна кошторисна вартість заходів з реконструкції та модернізації об’єктів теплового господарства підприємства  становить 1252 тис. грн. Орієнтовна кошторисна вартість заходів з реконструкції системи водопостачання та водовідведення становить 282,8 тис. грн.

  На сьогоднішній день, заходи, зазначені в Програмі не реалізуються у зв’язку з відсутністю власних коштів та бюджетного фінансування.

Підприємство

ЦПП та КО

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Постачальник газу

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.